Будівництво та ремонт. Як правильно будувати котеджі, дерев'яні будинки, зруби для лазні

Відкриваючи цю рубрику, ми продовжуємо розвивати садову тематику, тісно пов'язану з дачної життям, і життям за містом. Крім саду, і інших зелених насаджень обов'язковим атрибутом будь-якої дачі будуть різні споруди, архітектурні форми різної величини. Для тих, хто веде своє будівництво або затіяв ремонт, будуть публікуватися практичні статті. Наші автори поділяться своїми напрацюваннями та розкажуть про те, як правильно будувати котеджі, дерев'яні будинки, зруби для лазні. Рубрика ознайомить читачів з тим, як правильно вибрати і зробити монтаж огорожі, як встановити самостійно альтанку, ворота та інші не менш потрібні споруди.

Техніка безпеки при експлуатуванні мотоблоків і догляд за ними

 Мотоблоки - це важка і потужна техніка. Так, наприклад, мотоблок Zirka WC80D має двигун з потужністю в 8 кінських сил. Тому вкрай важливо знати і виконувати правила безпеки при роботі з таким агрегатом.

Рекомендації з техніки безпеки

Щоб уникнути непередбачених ситуацій, слід дотримуватися наступних рекомендацій при експлуатації мотоблока:

  1. До роботи з агрегатом повинні допускатися тільки особи віком від 16 років, які прочитали інструкцію по експлуатації машини;

  2. Необхідно регулярно і в строгому режимі перевіряти справність мотоблока і не експлуатувати його при наявності найменших несправностей;

  3. Техніка може використовуватися тільки при наявності правильно встановлених захисних елементів: надкрила, щитків і т.д .;

  4. Стороннім особам строго заборонено перебувати в зоні роботи машини, також забороняється тягнути мотоблок на себе самоходом;

  5. При появі стороннього шуму або вібрацій необхідно негайно закінчити експлуатацію пристрою і перевірити його на справність;

  6. Заборонено працювати на мотоблоки поблизу відкритого вогню і речовин, які легко спалахують;

  7. Не можна залишати агрегат без нагляду, якщо двигун ще включений.

Поради по роботі і догляду за мотоблоками

Навіть з огляду на те, що якісні мотоблоки дуже надійні, їх справність і термін служби безпосередньо залежить від умов експлуатування. Тому, крім правил безпеки, необхідно також виконувати деякі поради по роботі і догляду за технікою. Серед них:

  1. Не давати машині працювати на повній потужності, якщо він експлуатується протягом короткого проміжку часу;

  2. Регулярно виконувати перевірку і очистку повітряного фільтра від забруднень;

  3. Підтримувати чистоту мотоблока як всередині, так і зовні, будь-які забруднення негативно впливають на його роботу;

  4. Не варто різко смикати ручку стартера, в зворотному випадку її може заклинити;

  5. Регулярно перевіряти коробку передач і двигун на наявність і рівень масла в них;

  6. У холодну пору року перш, ніж завести техніку, рекомендується за допомогою шприца додати в циліндр пару см² машинного масла.

Щоб підтримувати продуктивне функціонування мотоблоків, а також для збереження власного здоров'я та здоров'я оточуючих, рекомендуємо дотримуватися вище перерахованих пунктів.

Користуйтеся сільськогосподарською технікою акуратно, правильно і з задоволенням.

Як перетворити дачний відпочинок в казку?

З чим асоціюється дачний відпочинок? Правильно, з неспішним проведенням часу за чашкою чаю, хитаючись в садовому кріслі і вдихаючи аромати весняних квітів. Відомо, що навіть один-єдиний день в тиждень, проведений на повітрі, здатний оздоровити і омолодити всі клітини нашого організму. Тому все на дачі повинно бути гранично грамотно підготовлено до наступаючого сезону.

Для деяких дача являє собою певну фітнес розминку на поле з картоплею, для інших - можливість посмажити на природі шашлики. Ми ж підемо найбільш гармонійним шляхом і сумісний, половину дня обробляючи грядки (куди без них!), А вечірню частину присвятимо простому застілля в колі сім'ї. Ось тоді-то нам і знадобиться зручна і практична садові меблі.

Призначення меблів для саду

Ставлення до дачних меблів будується на високому комфорті, який повинен поєднуватися з функціональністю і міцністю виробів. Адже на природі високо цінується саме зручність з можливістю розташуватися максимально сприятливим для себе способом. Тому садове крісло з комфортною спинкою і приємними на дотик підлокітниками доведеться як не можна до речі.

Величезний плюс дачних моделей полягає в тому, що вони мають полегшеним вагою, зручно складуються і прекрасно зберігаються тривалий час. Тому вас не застане зненацька питання: «де посадити гостей?» Мобільність і компактність - це ті пріоритети, які разом з невисокою ціною дозволять вам проводити свій відпочинок цілком цивілізовано.

А грамотно спланований дозвілля абсолютно необхідний сучасній людині. У світі, де телевізори і комп'ютери поступово прагнуть замінити живе спілкування між людьми, необхідно знаходити час для зустрічей. Ніщо не здатне замінити безпосереднє спілкування, теплі розмови і неквапливі бесіди. Психологи настійно рекомендують проводити свої вихідні далеко від подібних комунікацій, тому готуйте свої дачі заздалегідь!

Медитуємо правильно

Ще більш відновлює властивістю володіють відокремлені прогулянки по саду або вдихання свіжого повітря на повні груди, що теж є свого роду медитацією. Для цього буде досить корисним купити садовий стілець і насолодитися по-повній. Тим більше що сьогодні існує величезна кількість унікальних по комфорту моделей: крісло-качалка, варіанти з високою спинкою, м'якими підлокітниками і сидінням з екокожі, виконаних з пластикових, тканинних або ротангів матеріалів.

Будь-які садові стільці та крісла призначені для одного - гранично спростити їх використання і дати максимум задоволення. Починаючи з малого, можна кардинально переглянути звички проведення свого відпочинку на користь позамежного поєднання користі, комфорту і відновлення цілісності організму.

Причепи і адаптори до мотоблоків

Причіп адаптер до мотоблока є причепом з сидінням, виконаним на основі 2-ух колісної рами. Його основне призначення - зуміти полегшити роботу з тим мотоблоком, який їм трансформується в пристрій, призначений для перевезення вантажів, на зразок міні-трактора.

Головним плюсом, коли ви використовуєте причіп адаптер до мотоблока, є те, що використання причепа такого роду є забезпечення зменшення трудомісткості виконання різних сільськогосподарських робіт і значне підвищення ефективності експлуатації мотоблока - в кілька разів. Слід зазначити, що важкі пріцепи- адаптери існують двох видів - вони бувають короткими і довгими. Ці конструкції можуть стикуватися до різних мотоблоків. Крім цього існує і та легкий адаптер, призначений для фрези, що кріпиться, на відміну від важкого причепа адаптера, тільки до одного з коліс мотоблока.

Адаптери, будучи головною ланкою в з'єднанні навісних пристроїв і мотоблока, оснащені сидінням, подовженої / короткої станиною (тобто дишлом), а також зчіпками. Адаптер конструктивно містить 2 зчіпки. Перша з них виконує з'єднання причепа з мотоблоком, завдання ж другий полягає в агрегатуванні всілякого навісного обладнання: косарок, борін, плугів, копалок, культиваторів і т.д. З'єднання адаптера з навісними пристроями здійснюється, як правило, за допомогою одинарної зчіпки.

У нинішній час причіп адаптер до мотоблока купити не проблема - сьогодні проводиться безліч найрізноманітніших їх варіантів. Не завадить знати, що всі вироби такого роду в залежності від характеристик їх конструкції класифікуються на два основних види: кузовні (тобто універсальні) і бескузовние. Кузовні причепи адаптери можна використовувати не тільки для виконання всіляких сільськогосподарських робіт, але ще і для вантажоперевезень. Бескузовние ж конструкції призначені виключно для обробки.

До мотоблоків різної потужності стикуються причепи з короткими або довгими дишлами. Конструкції, які мають короткі дишла використовують виключно на легких мотоблоки. Адаптери, які мають довгі дишла призначені для використання на важких мотоблоки. Більшість сучасних моделей таких виробів, як правило, оснащені розсувними дишлами, спеціальними пристосуваннями, які призначені для можливості регулювання ширини колії і приводами опускання / підйому навісного обладнання.

 

 

Нові технології віконних систем

В останні роки все частіше і частіше з'являються нові можливості в сфері установки міцних, надійних і зручних віконних систем. Сьогодні вже мало кого можна здивувати такими складними конструкціями, як, наприклад, вікна з підігрівом. Більш того, завдяки розвитку вітчизняного виробництва і сервісу, ці системи можна без праці замовити в Києві. Подібні послуги надають відразу кілька компаній, серед яких особливе місце займає Вавилон.

Послуги нашої компанії відрізняються високою якістю і доступними розцінками для всіх замовників. Так само розроблені спеціальні умови для архітекторів і дизайнерів інтер'єрів. Таке поєднання доповнюється багатим досвідом робіт по установці різноманітних віконних систем побутового та комерційного призначення. Розглянемо, які найбільш популярні різновиди вікон пропонують сучасні технологічні розробки.

Види віконних систем

На сьогоднішній день найширшої популярністю серед замовників в Києві користуються такі віконні системи:

     - Вікна розсувні з алюмінію, що дозволяють максимально скоротити використовувану площу приміщення. Цей різновид активно застосовується і в побутовому, і в комерційному склінні. Причому, в залежності від потреб замовника, такі системи можуть складатися як з теплого, так і з холодного алюмінієвого профілю, що дозволяє оптимально витрачати кошти на будівництво.
     - Панорамні вікна із застосуванням технології безрамного скління. Такі системи є справжньою дизайнерською роботою і вимагають не тільки високого професіоналізму в проектуванні і монтажі, але також творчих здібностей виконавця.
     - Вікна з підігрівом, про призначення яких цілком ясно за назвою цих систем. Цей різновид користується популярністю серед всіх замовників, чиї об'єкти вимагають забезпечення надійного і сприятливого мікроклімату в приміщенні.

Існують також і інші різновиди віконних систем, в яких застосовуються останні досягнення технологій виробництва. Детально з ними можна ознайомитися, проконсультувавшись з фахівцем по телефону або в режимі онлайн. Для цього можна використовувати компетентне джерело: www.vavilon.in.ua. Тут же можна безпосередньо оформити замовлення на скління об'єкта "під ключ" з використанням однієї із зазначених вище різновидів за типовим, або індивідуально розробленим проектом.

Очищена вода в пляшках (19л): її властивості і переваги

Вода - найцінніший продукт для людини і всього живого на планеті. Незважаючи на те, що її запаси досить великі, по-справжньому чистою і корисною рідини не так вже й багато. Урбанізація і зростання темпів промислового виробництва призводять до зменшення запасів питної води, роблячи їх дефіцитними. Тому на сьогоднішній день багато фірм спеціалізуються на її очищення та постачання населенню. Найбільш популярною вважається вода в пляшках 19 л., 20 л., 50л.) Великого обсягу. Їх встановлюють у спеціальні кулери, звідки споживають у міру необхідності. Замовити корисну рідину можна додому або ж на роботу, в свій офіс.

Навіть водопровідна вода, яка, здавалося б, повинна відповідати всім загальноприйнятим нормам безпеки і якості, далека від досконалості. У ній присутні такі токсичні для людського організму елементи, як хлор, важкі метали, залізо і навіть ртуть. Як вони потрапляють туди - це вже інше питання. Головне, що пити таку рідину можна ні в якому разі. З цих причин у людей останнім часом виникають важкі ниркові, печінкові та серцеві захворювання, а також онкологічні хвороби.

Куди простіше подбати заздалегідь про своє здоров'я і замовити воду в пляшках від 19 літрів і більше. Вона проходить через спеціальні системи фільтрації, умягчается і очищається від шкідливих солей, вапняку і лугів, надлишку заліза, кадмію, свинцю і паладію. Хороша вода, навпаки, сприяє виведенню шлаків з організму, попереджає накопичення каменів в нирках і печінці, сприятливо впливає на серцево-судинну систему. Як показує медична практика, по-справжньому корисна рідина не пригнічує людський організм, а покращує травні процеси, стимулюючи всмоктування вітамінів, мікроелементів, жирів, білків і вуглеводів в шлунку і дванадцятипалої кишці.

Безумовно, все вищесказане стосується не тільки дітей або підлітків, але і дорослих людей, яким також необхідна нормальна вода. Їжа, приготована на її основі, зазвичай відрізняється особливим смаком і запахом. У ній відсутні сторонні домішки, що впливають на апетит людини.

Таким чином, якщо ви до сих пір продовжуєте вживати воду з крана, не піддаючи її процедурі очищення, то вам варто гарненько задуматися про своє здоров'я. Солі, луги і метали непомітно відкладаються в тканинах і м'язах, органах і суглобах, проте з часом вони неодмінно дадуть про себе знати. Бережіть своє здоров'я!

Як вибрати котел на дровах

Ефективне і екологічне тверде паливо, як і самі опалювальні котли, - популярні засоби обігріву будинків, квартир, дачних ділянок і промислових приміщень. Котли для обігріву на дровах / вугіллі дають повну незалежність від постачальників енергетичних «послуг» - газу і електрики, які не залишають споживачеві вибору і роблять його заручником ситуації. Компанія KOTLANT представляє на своєму сайті якісну продукцію вітчизняного виробника, яка буквально наповнить теплом ваш будинок, обігріє сім'ю і не залишить без тепла оранжерею, склад, тваринницький комплекс.

Котел на дровах від Котлант - це сучасне високотехнологічне опалювальне обладнання з високим - до 83% ККД. Недороге тверде паливо: дрова, деревні і деякі побутові відходи, а також вбудовані вентилятори і турбіни роблять котли Kotlant дешевими і зручними у використанні. Відповідно до модифікацією котел буде працювати з однією завантаженням 3 години і навіть до 3-х діб, його нескладно розпалити, зручно чистити зольник раз в 14 днів.

Виробником поставляються на ринок різні модифікації, їх повний перелік і характеристики можна подивитися тут http://kotlant.com/kg/tverdotoplivnye-kotly. Котли твердопаливні опалювальні KOTLANT, пропоновані до продажу, виробляють із сталевих жароміцних аркушів з товщиною не менше 0,5 см, що забезпечує їх повноцінний робочий цикл від 15 років. Устаткування виготовлене на основі Держстандарту, гарантуючи якісну і безперебійну роботу:

      - для побутових приміщень моделі КГ потужністю в 10 - 50 кВт;

      - для промислових потреб моделі КВ потужністю 65 - 250 кВт.

Пропоновані до реалізації твердопаливні котли зручно і просто використовувати. Їх можна встановлювати для обігріву та опалення в абсолютно різних приміщеннях і при різних умовах. Котли КГ Kotlant монтуються в системи з циркуляцією теплоносія примусового / природного типу з тиском в 2,5-3 Бар. На сайті представлено більшість модифікацій, консультанти завжди дадуть кваліфіковані роз'яснення.

Вартість опалювального обладнання Котлант варіюється в залежності від типів управління - ручного, механічного, електронного. Демократичні ціни і широкий спектр моделей дозволять підібрати найбільш ефективний для обігріву і оптимальний в ціновому діапазоні котел Kotlant. На сайті дається вся необхідна інформація по оплаті, замовлення, доставці і використання опалювального обладнання. Купити котел KOTLANT і зігріти своїх близьких - легко!

 

Сучасні кухні і стінки в Мінську за приємною ціною

Вибір кухні - це досить складне завдання. Тому що багато чого залежить безпосередньо від інтер'єру приміщення і від інших важливих моментів. Якщо все зроблено грамотно, то Ви не просто будете готувати із задоволенням, але також і почнете проводити на кухні багато часу. Саме тому купити кухні в Мінську за приємними цінами бажає кожен з нас.

Кухонні меблі на ринку представлена в завидному різноманітності. Тому кожен бажаючий може вибрати той варіант, який припаде до душі. Меблі блищить величезним вибором кольорів, найрізноманітнішими дизайнерськими рішеннями, також химерної формою, різним оформленням фасадів. Якщо у Вас достатньо коштів і є бажання придбати що-небудь неординарне, а також якісне, тоді як раз для Вас підійдуть кухні в Мінську на замовлення.

Такі пропозиції користуються попитом серед різних клієнтів. Всі кухні на замовлення дарують можливість отримати таку продукцію, яка буде відрізнятися стилем, якістю і особливим звучанням. Тобто, Ви зможете насолоджуватися ексклюзивними варіантами.

Всі кухні в Мінську - це продукція високої якості, яка завжди буде користуватися попитом, і залишатися в моді.

А як щодо такої продукції, як стінки? Мінськ адже завжди був одним з лідерів меблевого виробництва. Стінки - це меблі, яка відрізняється своєю якістю, функціональністю і надійністю. Всі дані вироби виконані з найякісніших матеріалів і з застосуванням сучасного обладнання.

Отже, які плюси стінок можна назвати? це:

   1. Величезний вибір матеріалів, починаючи від економ і до престиж класу;

   2. Вибір кольору матеріалу;

   3. Можливість замовити таку продукцію за індивідуальним зразком;

   4. Функціональність і стиль;

   5. Практичність;

   6. Надійність;

   7. Висока якість товару;

   8. Можливість вибору фурнітури, а також комплектуючих на свій розсуд;

   9. Індивідуальний дизайн і стиль меблів.

Абсолютно всі стінки (Мінськ не є винятком) - це продукція нового покоління. Крім того, на вибір покупців зараз представлені найрізноманітніші конфігурації стінок. Якщо у Вас порівняно невелика кімната, то оптимальним вибором буде пряма конфігурація стінки. Якщо ж в приміщенні спостерігається величезна різноманітність дверних, а також віконних прорізів, то краще віддати перевагу кутову конфігурацію.

Деякі люди поділяють стінку на кілька частин. Вам не обов'язково ставити її строго в ряд. Якщо дозволяє площа приміщення, то цілком можна розглянути і такий варіант.

Ви можете також розглянути і різні шафи-купе, фото яких представлено на сайті меблевих компаній або просто в інтернеті і вибрати собі хороший шафа для кімнати.

Прибирання снігу з допомогою снігоприбиральних відвалів МТЗ

Техніка постійно розвивається і вдосконалюється. Людина вже просто не може обійтися без машин у всіх видах діяльності. Техніка дозволяє покращити якість товару, а також здешевити і прискорити виробництво. Зрозуміло, техніка використовується і в нелегкій боротьбі зі стихією. Прибирання снігу тільки на перший погляд здається легким завданням. Щоб швидко рятувати місто від великих обсягів снігу просто необхідно використовувати різну техніку. Одним з найпростіших, але досить ефективним, пристосуванням для прибирання снігу є Лезо снігоприбиральної машини на МТЗ. Різні трактора виробництва Мінського тракторного заводу називають МТЗ. Також часто використовують відвал на т 150. У чому ж перевага такого способу збирання снігу? Перш за все, це висока доступність і низька вартість, як покупки, так і експлуатації. Використовувати дорогу техніку для прибирання може не кожен, та й не скрізь це потрібно.

Відвали для прибирання снігу пропонує безліч фірм. Середовищ них ДЗСТ (Дубовицький завод сільгосптехніки). Другий важливий фактор - висока ефективність. За декілька заходів трактор може повністю очистити дорогу, згрібаючи весь сніг в одну купу, потім її пересиплют в самоскид, який перевезе сніг в інше місце. А завдяки зміні кута нахилу і повороту кількість заходів значно зменшиться. Зрозуміло, відвал набагато ефективніше звичайного прибирання за допомогою лопати. Третій фактор - висока ремонтопридатність. Найпростіша конструкція відвала дозволяє уникати безлічі поломок, крім того навіть якщо одна із складових частин вийде з ладу, ви можете продовжувати роботу з прибирання снігу. А простота складових частин, їх доступність і низька вартість дозволить витрачати на ремонт дуже небагато коштів. Варто відзначити, що один відвал не здатний повністю позбавити будь-яку територію від снігу та криги, і необхідно використовувати інші засоби, наприклад обробка пеко-соляною сумішшю. Однак відвал для прибирання снігу - це основне пристосування, без якого не обійтися. Також ефективність прибирання дуже сильно залежить від використовуваного транспорту. Найчастіше використовується кілька змінений трактор мінського тракторного заводу.

Варто відзначити, що відвал для прибирання снігу використовують не тільки міські служби, а й звичайні люди, наприклад, для прибирання дачних учасників, але це відбувається досить рідко.

Газонокосарки - сучасний помічник садівника

Власники котеджів, заміських будинків і інших володінь, що прикрашають свої газони зеленою травою, намагаються утримувати їх в хорошому стані. Для цього їм необхідно мати газонокосарку. Це новітній винахід, може досить ефективно вирішити проблему буйної рослинності. Цей апарат в короткі терміни здатен акуратно підстригти будь газон.

Сьогодні у продажу є декілька видів газонокосарок - http://e-1.com.ua/catalog/display/category/4/subcategory/29. В інтернет магазинах представлені механічні та акумуляторні пристрої. Але найпопулярнішими є газонокосарки, що працюють на рідкому паливі, і електричні.

Абсолютно безшумної і екологічно безпечної вважається електрична газонокосарка. Вона здатна виконувати роботу тривалий час. У цих моделей досить просте управління. З ними легко впораються жінки і пенсіонери. На ділянках, де досить велика територія, застосування подібної газонокосарки може бути обмежена довжиною проводу. Така електрична газонокосарка, прекрасно підходить для тих ділянок, де площа не перевищує 500 квадратних метрів.

Більш високу потужність розвивають бензинові газонокосарки, вони здатні обробити практично будь-яку територію.

Коли стосується обробки трав'яного покриття великих площ, на допомогу прийдуть професійні моделі. Ці пристрої повністю автономні, вони не мають проводів. Для них не існує обмежень. Просто потрібно залити паливо і виконувати роботу, поки воно не закінчиться.

Щоб газон виглядав красиво, потрібно звертати увагу на висоту косіння. Професіонали рекомендують, за один раз підстригати тільки третю частину висоти трави. Якщо трава виросла набагато вище, своїх звичайних розмірів, то у газонокосарки є регулювання висоти косіння. Зазвичай, таке регулювання проводиться в діапазоні від 12 до 90 мм.

При покупці газонокосарки потрібно звернути увагу на її корпус. Він повинен бути зроблений з матеріалу, який легко чистити. Найбільше продаються моделі, які мають пластмасовий, металічний або алюмінієвий корпус.

Дуже важливо, щоб ручка пристрою була зручною і мала м'яке покриття. У цьому випадку робота буде не такий стомлюючої. Дуже добре, якщо можна буде регулювати ручку по висоті. Це дасть можливість налаштувати газонокосарку під зростання оператора.

Чудовим доповненням є можливість складання апарату, що зменшує його габарити. Складну газонокосарку можна легко транспортувати і зберігати в будь-якому місці.

Газонокосарка оснащена колесами, діаметр яких у всіх пристроїв різний. Від розміру колеса, залежить її прохідність. Чим він більший, тим прохідні модель. Практично всі сучасні моделі мають травозбірника. Працівникові не потрібно проводити прибирання скошеної трави з ділянки, все буде в травозбірник.

Зварювальний інвертор і його переваги

Даний апарат характеризується незначним вагою в межах 6-12 кг. При цьому потужність його дуги прирівнюється до звичайної зварюванні. Не менш важлива відмінність - це коефіцієнт корисної дії, який може доходити до 90%. Відзначається, що під час роботи інвертор споживає невелику кількість електроенергії в порівнянні зі звичайними трансформаторами. Він може працювати від побутового електромережі або ж від автономного джерела, це можуть бути дизельні, бензинові електрогенератори.

За допомогою інвертора виконується коротка і довга зварювальний дуга, що дозволяє виконати якісну роботу на будь-якому металі. Він дозволяє регулювати силу струму з нижніми межами всього в кілька ампер. У пристрої поєднуються вдалі характеристики напруги і сили струму, що дає можливість налаштувати обладнання на той чи інший режим роботи. Не варто забувати і про те, що блок живлення інвертора підходить всьому зварювального обладнання, яке відрізняється широким діапазоном напруги, що варіюється від 180 до 230 вольт.

До переваг можна віднести і те, що завдяки невеликій пульсації струму запобігає надмірне розбризкування, що зменшує роботу по шліфовці створюваного шва і всієї робочої поверхні. Перепади вхідного напруги жодним чином не впливають на постійний і стабільний зварювальний струм.

Яка різниця між інвертором і звичайної зварюванням?

Основна відмінність між цими пристроями полягає в тому, що в инверторе відбувається два каскаду перетворення струму, в ньому також постійно здійснюється контроль за роботою мікропроцесора, який підлаштовує необхідні характеристики електрики під параметри зварювання.

Електрозварювальні апарати, їх можливі несправності

Якщо відкинути можливі поломки звичайного зварювального обладнання, то єдиною несправністю інверторів виступає вихід з ладу мікропроцесорів. На практиці доведено, що подібне трапляється вкрай рідко, а причиною всьому виступає неправильне зберігання обладнання або ж грубе порушення експлуатаційних умов.

При правильному і дбайливому використанні апаратури вона довго не буде виходити з ладу, а навпаки забезпечить проведення економічної та якісної роботи. Сьогодні в будівельних магазинах, інших точках продажів можна за доступними цінами придбати дійсно надійне обладнання, яке прослужить не один рік.

В якості одного з найбільш надійних виробників обладнання хочеться виділити італійського виробника Blueweld.

Виготовлення та монтаж поліпропіленових басейнів

На сьогоднішній день будівництво басейну є простим і доступним для багатьох користувачів процесом. Незважаючи на те, що сучасний ринок гідротехнічних установок пропонує різноманіття варіантів і способів установки каркасної, бетонної, полімерної чаші, великою популярністю користуються пристрої, вироблені з поліпропіленового матеріалу.

Басейни в Дніпропетровську характеризуються вигідним для широких категорій користувачів співвідношенням ціни і якості. Довговічна чаша протягом двадцяти років прослужить власникам, не вимагаючи заміни деталей і ремонту. Клієнтам доступний широкий вибір форм, дизайнів і габаритів штучних водойм, так що кожна людина зможе підібрати для свого відкритого або закритого ділянки кращу ємність для плавання.

Для виготовлення поліпропіленового басейну необхідні листи синього відтінку. Завдяки технологічним особливостям зварювальної роботи прилад монтується таким чином, щоб максимально задовольнити очікування клієнтів. Фахівці радять забезпечити професійний монтаж поліпропіленового басейну. Для цього необхідно запросити досвідченого і кваліфікованого майстра з великим досвідом роботи і знанням специфіки справи.

У поліпропіленового басейну є незаперечні переваги. Звичайно, вони стають можливими завдяки матеріалу. Спорудження зварюється в заводських умовах. При цьому воно відрізняється абсолютною герметичністю, за рахунок чого користувачі істотно економлять кошти при зведенні установки. Додаткове гідроізоляційне обладнання не потрібно. Разом з тим, басейн може забезпечити прекрасними технічними засобами, що поліпшують комфорт і безпеку тих, хто купається. У розпорядженні клієнтів системи протитечії, які не шкодять покриттю, електронагрівачі для басейнів, водні гірки, хвильові генератори, атракціони.

У додатковій обробці чаша з поліпропілену не потребує. Гладка і рівна поверхня басейну легко і швидко миється. І навіть при заповненні чаші водою покриття не ковзає. Через те, що матеріал стійкий до хімічних реагентів, ви зможете використовувати ефективні і швидкодіючі професійні засоби по дезінфекції та обслуговування ємності. Низька теплопровідність поліпропіленового матеріалу також сприяє підтриманню потрібної температури води і економії електричної енергії.

Корисна інформація про замки на вхідних дверях

Безпека нашого житла забезпечують в першу чергу вхідні металеві двері з встановлених на них надійних замках. Вони бувають накладні і врізні, а також замикаючі пристрої підрозділяються за чотирма класами взломостойкості, чим вище кваліфікаційний показник, тим надійніше запор. На перші двері квартири найкраще встановлювати врізні моделі з 4 - критим класом надійності. Таку перешкоду навіть досвідчений зломщик зможе подолати за 30 хвилин. Однак навіть надійні замки, як і всі механізми, дають збої і їх безпеку звертається проти нас, то є його заклинює. Що ж робити в такій ситуації, і яка послідовність подальших дій по відношенню до замикаючого пристрою?

Перш за все, потрібно викликати фахівців, для яких відкриття замків є їх професійною діяльністю. Існує безліч організацій, які не тільки допоможуть потрапити в житло, але і в разі потреби проведуть діагностику, ремонт або заміну механізмів. Після відкриття вхідних дверей фахівці в першу чергу визначать причину поломки. Чи винен сам механізм або його неправильна установка, а може вся причина в неправильно встановленому дверному блоці. Наприклад, вхідна група має неправильну геометрію установки, і виразний замок не потрапляє на відповідь отвір в стійці коробки. Усунення такої несправності включає в себе виправлення шлюбу в монтажі вхідних дверей.

У разі безпосередньої несправності механізмів фахівці виконають ремонт замків дверей, якщо встановлені замикаючі пристрої підлягають такому. Необхідно відзначити, що не завжди подібний ремонт виправданий і можливий. Часом вартість нового механізму буде набагато дешевше за відновлення раритетного примірника, а часом "хворий" просто не підлягає реанімації.

У будь-якому випадку ваші апартаменти не залишаться без надійного сторожа, і фахівці запропонують кілька варіантів вирішення проблеми, серед яких повна заміна механізмів, що відповідають за безпеку житла. Так саме установка замків є останньою фазою виходу з ситуації, що склалася. Як правило, на вхідних дверях встановлюється два замки, один передбачає вихід ригеля на 30-40 мм, а інший 20-30 мм. Спільна робота механізмів забезпечує більш надійний захист квартири. Великий надійності відрізняються сувальдні замки, які мають у своїй конструкції більш шести елементів замикання. Трудомісткість установки таких аналогів трохи вище звичайних, але і з охоронними функціями вони справляються краще.

Як і в будь-якій справі, що вимагає втручання кваліфікованих фахівців, всі роботи, що виконуються з замикаючими пристроями житла, мають багато нюансів. При вирішенні проблеми найкраще прислухатися до порад «бувалих» і не економити на установці дешевих аналогів, які згодом створять безліч проблем.

Захист будинку від блискавки

Для того, щоб ясно зрозуміти для чого призначена блискавкозахист будинків спочатку потрібно розібратися, а що ж представляє із себе блискавка і навіщо взагалі потрібно намагатися максимально захиститися від її. Блискавка - це величезний електричний розряд, який виникає через різне потенціалу між поверхні землі і накопиченими зарядами в самій атмосфері (так звані грозові хмари). Виникає вона в повітряному проміжку, володіючи при цьому величезною кількістю як теплової, так і електричної енергії, яка, здатна створювати руйнівні наслідки для будь-якої людини. Тому блискавкозахист будинків необхідна, щоб зберегти себе і своє майно.

Ще з найдавніших часів людство намагалося захистити себе від впливу цих самих електричних розрядів, таким чином створюючи різноманітні засоби захисту від небезпечної блискавки.

Блискавкозахист будинку - це цілий комплекс пристроїв і доповнень складної конструкції, які призначені для того, щоб захистити будинок безпосередньо від прямого удару блискавки.

Метою будь-якої блискавкозахисту будинку є не саме перед розсуд ураження блискавкою, а створення таких умов, які були б оптимальні для потрапляння блискавки в іншу мету, не створюючи при цьому зайвих руйнувань.

Види блискавкозахисту:

1) Внутрішня - захищає від тих ушкоджень, які виникають в результаті непрямого попадання великої блискавки
Можна легко уявити таку ситуацію: через попадання блискавки в лінію електропередач виникає величезна перенапруження, в наслідок чого виникає великий стрибок перенапруги, який легко може вивести з ладу всю електротехніку, яка знаходиться в даний момент в будинку. Для того, щоб не виникало ніяких негативних наслідків від удару блискавки слід встановлювати такі невеликі пристрої як УЗИП - пристрої особливого захисту від імпульсивних перенапруг.

2) Зовнішня - захищає якесь спорудження від прямого удару блискавки.

Самим грізним і небезпечним при появі блискавки є прямий удар. Для того, щоб захистити свій будинок існує зовнішня блискавкозахист, в складі якої знаходиться відразу кілька дуже важливих елементів:

1) токоотвод - необхідний для того, щоб відвести струм самої блискавки в землю;

2) молниеприемник - саме він приймає на себе весь удар від вдаряє блискавки;

3) заземлення - відводить струм вже з токопроводніка і молниеприемника безпосередньо в саму землю.
Як ви можете зрозуміти, блискавкозахист необхідна кожному будинку для того, щоб забезпечити найбільш повну безпеку всіх рідних і близьких.

Інструменти для ремонту в будинку

РЕНОВАТОР - є універсальним приладом для різного роду робіт (оздоблювальних і реставраційних). Він створений для господарських людей, для тих, хто любить робити все своїми руками і, відповідно, може економити, завдяки цьому. Цей сучасний інструмент допоможе вам чисто й акуратно зробити ремонт і на дачі, і вдома. Він є багатозадачним, тому ви зможете використовувати РЕНОВАТОР, щоб заточувати що-небудь, обробляти поверхні (зачищати, шліфувати їх і полірувати), робити різання металу і пиляти деревину. Він володіє великою кількістю насадок, тому ви зможете використовувати цей інструмент для обробки абсолютно різних поверхонь і форм. Крім цього, необхідно відзначити, що всі насадки і леза, наявні у цього приладу, мають великий зносостійкість. РЕНОВАТОР буде служити вам протягом дуже довгого часу!

Працювати з РЕНОВАТОР дуже зручно: він легкий і має невеликий розмір. При цьому електроінструмент має досить великий і регульованою потужністю - від 15000 до 21 тисячі оборотів в хвилину. Чи впорається з ним зможе і той, хто перший раз приступає до ремонту. Для яких же завдань призначений РЕНОВАТОР? Їм, наприклад, можна спиляти стирчить без діла цвях, який неможливо витягнути звичайними способами. За допомогою цього інструменти у вас вийде видалити плиткові шви, не вдаючись до виклику майстра. Здатний РЕНОВАТОР виконати і більш важку роботу. Він допоможе вам навіть розрізати трубу, якщо вам необхідно змінити її на нову.

Для того щоб бути готовим до виконання будь-яких робіт, доброму господарю слід купити роторайзер. Дискова пилка роторайзер - це абсолютно особливий інструмент. Якщо ви купили роторайзер, ви зможете пиляти і дерево, і пластик, і мармур, і керамічну плитку, і навіть метал. Вона дуже зручна і легка, тому ви зможете брати її з собою, якщо вам необхідно виконати якусь роботу поза домом, і це не принесе вам ніяких незручностей. Ви зможете просто покласти інструмент в сумку. Працюючи, ви можете тримати роторайзер так, як вам зручно: горизонтально, або вертикально, або навіть під кутом. Може здатися, що такий інструмент повинен бути дуже небезпечним, але це не так. У роторайзера є захисний кожух, а також спеціальний мішок.

У комплект входять різні диски, призначені для різних типів робіт. Тому ви з легкістю зможете вибрати той, який потрібен вам в даний момент. Карбід вольфрамові диск зазвичай використовують для різання дерева і інших, схожих на нього матеріалів. Диск з швидкорізальної сталі призначений для роботи з металом. Диск з алмазним напиленням застосовується при роботі з крихкими, але твердими матеріалами, такими як плитка або камінь. Всі ті, хто купили роторайзер, вже оцінили його практичність, зручність і надійність і залишилися дуже задоволені своїм придбанням.

 

Універсальність китайського мінітрактора

Кожен, хто має свій город, знає, скільки сил і часу доводиться витрачати в періоди посадки і збирання врожаю. Є роботи, які у великих обсягах нереально виконати вручну або використовуючи звичайний дачний інвентар. Потрібна суттєва допомога. Напевно у кожного власника земельної ділянки є один або кілька таких помічників. І очевидно, що одного разу може виникнути питання: "А чи не придбати універсальне багатофункціональне пристрій?"

Якщо у вас невеликий дачну ділянку не варто розглядати покупку важкого, потужного агрегату. Більш легкі культиватори досить прості в управлінні і цілком справляться з поставленим перед ними завданням. Маленькі розміри можуть дати власнику більше можливостей, наприклад, при використанні в саду менше ймовірності пошкодити дерева, та й перевозити можна в своєму особистому автомобілі на будь-які відстані.

Якщо ж у вас налагоджено виробництво, і в дуже великих масштабах, то більш доцільним, природно, буде купити мінітрактор. І це ви можете зробити зайшовши на сайт http://chinatractor.com.ua/ Можливості минитрактора значно ширше, ніж у простого культиватора. Наприклад, використовуючи причіп їм можна перевозити зібраний урожай, взимку він цілком впорається з завданням по очищенню снігу (при наявності спеціального ковша). Дуже приємна можливість минитрактора - прибирання сміття. Здобуваєш навісний сміттєзбірник, і очищення території від сміття стає захоплюючим заняттям, що практично не вимагає фізичних зусиль.

Трактор відмінно справляється з функцією газонокосарки, в змозі зробити ідеальний газон досить великих розмірів. Єдина вимога - наявність простору для роботи такої машини.
Який купити мінітрактор? Очевидно, що перед кожною недешевої покупкою варто детально вивчити можливості кожної моделі. Вид двигуна (бензиновий двигун або дизельний), наявність переднього виходу ВВП. Всі підвісні знаряддя (косарка, граблі, окучник), як правило, доведеться докуповувати окремо. Варто врахувати, що є в продажу спеціалізовані трактора, наприклад, садові, або призначені тільки для стрижки газону, хоча все-таки переважна більшість саме універсальні. Чим більше універсальний ви купуєте мінітрактор, тим великою потужністю він повинен володіти.

Також розмірковуючи над купівлею минитрактора, варто задуматися над ціною, сучасні китайські міні-трактори мають широкі функціональні можливості. Подивитися їх Ви можете тут. Останнім часом такі міні-трактори все більше цінуються покупцями, оскільки не дивлячись на їх невисокі ціни є цілком гідні якісні моделі.

 

Печі для лазні

Ще зовсім недавно грубки для лазні виготовляли вручну з металевих листів. Варто визнати, що деякі умільці дійсно їх вміли робити, але більшість таких печей мали масу дефектів - не тягнули, диміли, погано нагрівали кам'янку. Сьогодні з'явилося досить багато фабричних моделей, які добре спроектовані і таких недоліків не мають. Але щоб піч була якісною, при її виборі потрібно враховувати ряд особливостей.

Ключовий момент - потужність печі. Якщо придбати модель малої потужності, то баню доведеться дуже довго прогрівати, та й термін служби такої печі буде невеликим. Якщо придбати дуже потужну модель, то приміщення, навпаки, буде перегріватися, та й взагалі, справа може закінчитися пожежею. Звичайно, можна для потужної грубки виділити окрему людину на розпалювання, який буде постійно регулювати інтенсивність горіння, однак, це навряд чи можна назвати зручним виходом. Потужність печі повинна строго відповідати приміщенню з розрахунку 1 кВт на 1 м3. Якщо в приміщенні була проведена хороша теплоізоляція, можна взяти модель трохи меншої потужності, а якщо теплоізоляція слабка - то більшою.

Сьогодні у продажу печей маса, є, наприклад, газові та електричні варіанти. Якщо лазня знаходиться в котеджному селищі, і у сусідів можуть виникати невдоволення з приводу диму, краще вибрати саме електричну або газову модель. Але справжній цінитель неодмінно вибере грубку на дровах, адже ароматний димок згорають полін - невід'ємний атрибут традиційного парної. До речі, дров'яні печі нерідко роблять з цегли, вони відрізняються дуже тривалої розпалюванням і прогріванням приміщення, зате можуть використовуватися у великих приміщеннях і довго тримають тепло. Якщо в металеву піч треба постійно підкладати паливо, то для цегляної печі цього не потрібно.

Необхідно відзначити, що сучасні печі для лазні володіють різним рівнем якості. Наприклад, електричні моделі можуть легко дмухнути, а всі інші - піддаватися корозії, давати тріщини і починати диміти. Тому при виборі уважно варто оглянути зварні шви, оцінити якість металу. Чим товщі стінки і грунтовніше метал, тим грубка надійніше. Крім того, краще віддавати перевагу печей від великих виробників, адже при їх створенні обов'язково проводилися розрахунки, випробування. Такі печі економічні і максимально ефективні. Фірми ж маловідомі роблять печі, не враховуючи багатьох нюансів, тому їх якість не настільки досконало.

Корпусні меблі в вітальню кімнату

Вітальня кімната в минулі часи була кімнатою тільки для гостей. У сучасній квартирі вона втратила чисто гостьове призначення. Зараз вітальня - це місце де відпочивають не тільки гості, але і господарі будинку.

Сучасні дизайнери при зонуванні великих відкритих приміщень, таких як вітальня, виділяють обідню зону і зону відпочинку. У маленьких квартирах ця кімната поєднує в собі кілька функцій: загальна кімната, гостьова кімната, кімната відпочинку для господарів. Тому, відштовхуючись від того, яке навантаження буде нести саме в вашому будинку вітальня, і потрібно вибирати для неї обстановку.

Виробники корпусних меблів по різному розуміють меблі для вітальні кімнати. Вітчизняні виробники мають на увазі м'які меблі, журнальний стіл, стінку. Західні виробники під вітальні мають на увазі їдальню і виробляють комплект: обідній стіл, стільці, буфети, вітрини, комоди.

Тому, вибираючи меблі для своєї вітальні, придбайте все поелементно, відповідно до вашого поняттю, що саме повинно знаходитися в кімнаті.

Будь-яка кімната має свій центр: камін, телевізор, домашній кінотеатр. Навколо центру розміщується м'які меблі. Маленький столик, за яким зручно випити кави або почитати книгу може бути родзинкою вашої вітальні. А оригінальні підставки, стійки для апаратури та інша корпусні меблі можуть бути яскравими елементами декору вашої вітальні. Якщо ви перебуваєте в Києві, то найкраще звернутися в компанію яка цим професійно займається: меблі Antonio Bonatti.

Незважаючи на модні віяння і відмова від великих шаф, захаращують простір, неможливо обійтися без корпусних меблів. Громіздкі шафи замінили багатофункціональні стінки, комоди, стелажі з декількох секцій, буфети, тумби для сувенірів, книжкові шафи, настінні полки.

Сучасна корпусні меблі виготовляються з якісного ДСП, МДФ з надійним покриттям. Для цього використовують натуральний шпон, ламінат, меламін. Краще купувати меблі з МДФ, тому що сам матеріал міцніший і екологічно чистий. Ну і поза конкуренцією - натуральне дерево. Хоча зараз рідко зустрінеш меблі з масиву. Найчастіше для виробництва використовують натуральний шпон.

Оббивка м'яких меблів може бути виготовлена як з натуральних, так і синтетичних матеріалів, шкіри. Як наповнення використовуються кінський волос, пух, латекс, поролон, поліуретан.

Завжди пам'ятайте, що вітальня кімната - це місце відпочинку. Навіть якщо ваш будинок повний гостей - це місце вашої зустрічі і приємного спілкування. Створіть в ній радісну, теплу, затишну атмосферу за допомогою колірного оформлення стін, підлоги, стелі. Трохи фантазії з освітленням - і ваша вітальня унікальне місце затишку та комфорту.

Трактор МТЗ-82

Трактори від Мінського тракторного заводу - найвідоміші в світі. Популярність їх обумовлена тим, що дане обладнання надійно і має тривалий термін за будь-яких умовах експлуатації. Підприємство запустило лінію нових тракторів, базою для яких служать трактор МТЗ-80 і МТЗ-82. Останній відомий в світі як найкраща робоча машина тягового класу 1.4, покликана для виконання сільськогосподарських робіт при посівних, транспортних, збиральних операціях. Крім цього, трактор МТЗ-82 широко застосовується в комунальному господарстві при збиранні вулиць, а також бере участь в земляних роботах. Трактор являє собою обладнання, яке має привід на всі колеса і уніфіковану, комфортабельну і максимально безпечну кабіну.

Машина даної моделі зібрана по традиційної конструкції, тобто вона має полурамную конструкцію, оснащена силовий дизельною установкою з 4 циліндрами, двигуном Д-243, а також системами підігріву і фільтрації повітря відкривається вікнами і електричними склоочисниками (переднього і заднього стекол), має омивач переднього скла і є повнопривідної. При порівняно невеликих розмірах транспортний засіб легко в управлінні. Крім того, МТЗ-82 - універсальна модель тракторів, так як наявність роздільної агрегатної гідросистеми дозволяє без особливих проблем встановити різне навісне обладнання вітчизняних та зарубіжних виробників. Можливість додаткового оснащення транспорту напівнавісними, навісними, причіпними навішеннями розширює функціонал трактора: він може виконувати різноманітні завдання.

На сьогоднішній день практично жодна з усіх сфер промисловості не може обійтися без допомоги МТЗ-82: трактор використовується як в сільськогосподарській галузі, так і в дорожньому господарстві і в будівництві. Незамінність даної моделі в промисловості обумовлена відмінними ходовими якостями, маневреністю, універсальністю і невибагливістю в роботі. Тому трактор вважається одним з популярних машин при переміщенні вантажів, в лісовому господарстві, при землеустрій, благоустрій вулиць і тротуарів і т.д.

Купівля МТЗ-82 вигідна, так як машина прослужить вам досить великий проміжок часу, працюючи при будь-яких кліматичних умов і температурних режимів. Трактори від Мінського тракторного заводу характеризуються надійністю, високою якістю виробленої роботи при розумному співвідношенні ціна-якість, незначними витратами в обслуговуванні, великим запасом міцності, простотою в експлуатації. Придбати трактор під маркою «Білорусь» може дозволити собі як великі сільськогосподарські та інші промислові підприємства, так і невелика бюджетна організація або індивідуальний підприємець.

Універсальні тракторні навантажувачі

На ринку землерийно-вантажної техніки міцно влаштувалися колісні універсальні тракторні навантажувачі. Широке застосування ці представники сільськогосподарської спецтехніки отримали через можливість їх універсального використання. Оскільки конструкцією передбачена велика кількість базових і змінних механізмів, це забезпечує максимально широку сферу застосування і ефективне використання машин. Легкі землерийні роботи, переміщення вантажів, інші транспортні операції, підйом і перевезення вантажів. Навантажувачі можна оснащувати ковшами, снігоочищувачами, поворотним відвалом, лісонавантажувачем, вилами з притиском. Особливості навантажувача практично повністю визначаються конструкцією базового трактора. Тракторні навантажувачі (ЛБР-Агромаркет) представляють собою модернізовані, універсальні, машини, які особливо часто стикаються з постійною зміною виду та номенклатури робіт. Для того щоб легко замінити змінне обладнання для зміни виду діяльності навантажувача, застосовуються спеціальні адаптери, що полегшують пересадку і підключення потрібних конструктивних елементів. На сьогодні автопарк нових і модернізованих навантажувачів справно поповнюється новими видами техніки. На виробництві є один виділяється метод, коли навісне обладнання для виконання функцій навантажувача встановлюють безпосередньо на трактор.

Заводи з виробництва таких перевізників формально здійснюють тільки збірку. А виробляють такі підприємства в основному рукояті, ковші, стріли, гідроцикли, змінне обладнання, щоб потім встановити на новий трактор. Такі вантажні пристрої можуть бути встановлені окремо (ківш - противагу ззаду), а ще в комплекті з одноківшевим трактором. Великою перевагою є те, що трактор можна використовувати як самостійну одиницю, тоді просто знімається додаткове обладнання.

За радянських часів у виробництві робився наголос на випуск навантажувачів для гусеничних тракторів. Великою перевагою здавалася його безшумність. Однак при численних переїздах з об'єкта на об'єкт, в силу малої швидкості пересування, гусеничний варіант став менш затребуваний. На сьогоднішній день навантажувачі випускаються з двома видами двигунів, розширеною комплектацією, поліпшеною ергономікою. У них велика продуктивність і підвищено вимоги до безпеки, а також поліпшена ергономіка. Гідравлічний розподільник робить управління тракторним навантажувачем простим і зручним.

Як вибрати якісний мотоблок?

В даний час асортимент садової мінітехніки досить великий, заплутатися в такому розмаїтті легко. Продається багато моделей китайської техніки, також зустрічається і російська, на яку ціни набагато вище, ніж на китайські аналоги. Таким чином, при бажанні ви можете без праці купити мотоблок в Нижньому Новгороді, який не зможе конкурувати з китайською технікою. То який же товар вибрати для покупки?

Для початку ви повинні визначитися, для яких цілей вам необхідний мотоблок - для домашнього або професійного застосування. Наприклад, для обробки ділянки в 6-7 соток сенсу купувати важку і дорогу мінітехніку не слід, вам підійде недорога модель, що відноситься до побутової категорії. Коли ділянка містить більше двадцяти соток, то слід придбати напівпрофесійний агрегат. Для тих, хто займається професійним вирощуванням овочів на власній ділянці величезній площі, вибір повинен лягти на професійний агрегат.

Проте, якщо подивитися на питання з іншого боку, то чому б не придбати мотоблок з великою потужністю - її запас ніколи не буде зайвим. При професійному вирощуванні овочів на 30 сотках агрегат з потужністю двигуна в 9 к.с. стане для вас чудовим помічником, при цьому окупиться він досить швидко. Також при виборі слід звернути увагу на країну-виробника. Непогана якість мають агрегати з Росії, Китаю. Українська техніка як білоруська, російська відрізняється своєю надійністю, але все-таки за деякими показниками не дотягує до продукції японських, європейських виробників. До її достоїнств можна віднести відносно невисоку вартість, серед недоліків - необхідність частих ремонтів, вдосконалень під час експлуатації. Серед якісних дорогих агрегатів слід звернути увагу на техніку японського, німецького, італійського виробництва.

Якщо за допомогою мотоблока ви займаєтеся виробництвом, його поломка може зруйнувати виробничі плани, зірвати поставлені терміни робіт. При цьому якість продукції постраждає, кількість може бути не повним. Тому вибираючи обладнання, слід бути дуже уважним по відношенню до його надійності. Професійний двигун, метал високої якості дозволяють працювати пристроям цілий день.

Мотоблок, по суті, не замінює мінітрактор. Він є повноцінною заміною електротяпкі або лопати, полегшує працю фермера, підвищує його продуктивність. Це підтверджено практикою застосування даного обладнання фермерами європейських країн, які для обробки землі використовують не тільки потужну техніку, а й мотоблоки. Їх придбати сьогодні також просто, як і купити тріммер високої якості.

Вибираючи мотоблок, звертайте увагу на двигуни, конструктивні особливості (редуктор, зчеплення, передача на редуктор від двигуна). Ці поради допоможуть обзавестися агрегатом, який стане незамінним в господарстві.

Купити джерело енергії з високим ККД - сонячні батареї!

Складно було б уявити ще п'ять - десять років тому, що в наше життя ввійдуть нові, альтернативні джерела енергії, що не припускають шкідливих викидів в атмосферу, забруднення навколишнього середовища і при цьому володіють настільки високою ефективністю. Сьогодні використання технології фотоелектричних модулів повсюдно. Їх можна зустріти на дорогах, як джерела енергії для сигнального освітлення, в приватних будинках - як автономні або резервні системи енергозабезпечення.

Сонячні батареї можна купити скрізь!

Купити сонячні батареї для різних сфер застосування можна сьогодні в будь-якому місті нашої країни. Безліч інтернет-магазинів пропонують різні моделі цих виробів, посилаючись на високу ефективність і «економію енергії», які можна нібито отримати. Але чи так це? Чи не замовчують ледве не досвідчені продавці про специфіку застосування нової технології?

На жаль, трапляється і таке. Чи не кожен продавець скаже Вам що отримати 220 Вольт від самого сонячного модуля можна, і що енергію цю потрібно акумулювати і перетворювати. Стандартна комплектація, необхідна для бездоганної роботи сонячної батареї і вироблення нею необхідного напруги 220Вольт цілодобово, повинна включати в себе:

   1. Сонячну кремнієву батарею, бажано монокристалічного з найвищим ККД 16-18%;

   2. АКБ або акумуляторну AGM або GEL батарею, яка виступає в ролі накопичувача енергії;

   3. Контролер, призначений для контролю коректності заряду АКБ від сонячного елемента;

   4. І нарешті - перетворювача напруги. Цей елемент в системі повинен бути обраний з максимальною уважністю, так як від нього залежить стабільна робота електро-приладів.

   5. Роль перетворювача напруги в системах автономного та резервного енергопостачання

Встановлюючи сонячну електростанцію, ми прагнемо тільки до одного - стабільної та безперебійної роботи домашньої електротехніки! Перетворювачі напруги у вигляді сонячних батарей дають змінну напругу, яку ми акумулюємо і далі перетворюємо в 220 Вольт. Якраз некоректний вибір перетворювача тягне за собою більшу частину проблем. Витративши пристойні гроші на сонячні елементи, ми прагнемо заощадити на інших комплектуючих, і як результат - система не працює так, як нам потрібно!

Перетворювачі напруги в автономних системах енергопостачання повинні обов'язково відповідати наступним вимогам:

   1. Мати «чистий синус», так як «модифікована синусоїда» не дозволить запустити більшу частину зручною електротехніки;

   2. Мати хороший запас потужності, розрахований на пікові пускові струми найпотужніших приладів;

   3. Мати низьке власне споживання.

Якщо навіть після прочитаного Ви все ще сумніваєтеся, що вибрали потрібний саме Вам інвертор - зверніться до фахівця за консультацією. У кожній компанії, що займається продажем електрообладнання, є грамотний фахівець, який підбере Вам перетворювач і за дві секунди доведе вибір.

Будівництво тепличних комплексів

Неухильно зростають потреби людей в отриманні повноцінного харчування. Кожен хоче порадувати себе взимку свіжими огірками та помідорами, зеленню, апетитними, а не розмороженими або консервованими ягодами. У зв'язку з цим постає проблема цілорічного насичення ринку свіжими сільськогосподарськими продуктами. Єдиним шляхом вирішення даного питання є будівництво тепличних комплексів. Саме вони здатні не тільки впоратися з цим завданням, але і попутно вирішують проблему зайнятості населення сільської місцевості в зимовий період. Високу прибутковість і окупність теж не варто скидати з рахунків. Ну а попит в зимові час на свіжі овочі і ягоди є завжди.

Якщо було готове зайняти свою нішу в цьому прибутковому виді діяльності, то спочатку треба визначитися зі спеціалізацією. Адже в одних комплексах вирощують томати, в інших огірки, по-третє зелень або квіти. Вибір за вами. Підрахуйте обсяги продукції, що випускається відповідно до ринками збуту, наявні кошти, замовляйте проект і приступайте до будівництва.

Зазвичай теплиці виготовляють збірними з профільних труб або оцинкованого профілю. Алюмінієвий профіль практично не використовують у зв'язку з його дорожнечею і невисокою міцністю. Фундамент найчастіше роблять бетонним стрічковим. Покривають поліетиленовою плівкою або полікарбонатом. Причому останній матеріал набагато краще. Він поєднує в собі міцність і гнучкість, добре пропускає світло. Про застосування скла, як матеріалу для теплиць, в даний час мова взагалі не йде. Це вчорашній день. В крайньому випадку, скло застосовується в елементах даху.

Зимові теплиці промислові увазі установку додаткового обладнання, такого як система опалення, вентиляції. Додатково для збільшення продуктивності можна застосовувати системи зашторювання, крапельного харчування і добрива рослин, системи управління мікрокліматом в теплиці.

Рішення всіх цих завдань часом вимагає більше часу і коштів, якщо братися за них самостійно. Кращим, і як здається, більш правильним буде замовити тепличний комплекс під ключ. Тим більше, що зазвичай такі підприємства пропонують весь комплекс послуг з будівництва та комплектації, включаючи і проектно-вишукувальні роботи, що знімає турботи за погодженням, які забирають багато часу і сил.

Як то кажуть, довіртеся професіоналам і, можливо, не буде помилок і прорахунків, які неминучі при починанні нового справи.

Способи видалення дерев - до якого з них частіше вдаються арбористи?

Основні причини, через які потрібно видалення дерев в саду, парку, або іншому місці можуть бути викликані різними обставинами. Це може бути небажане розташування рослин на будмайданчику, через що вони заважають проводити ті чи інші роботи ... Це може бути планування іншого ландшафту ділянки, або ж просто спилювання рослин, які відрізняються аварійним розташуванням.

Видаляти дерево необхідно з дотриманням заходів безпеки - часто, це ускладнюється схильністю об'єкта, яке повинно піддаватися спиляли. Так, споруди поблизу нього, або ж просто скупченість рослин можуть створити досить складну задачу, вирішити яку зможуть виключно арбористи. Використання спеціальних інструментів, застосування особливих способів валки, дотримання техніки безпеки допомагають їм максимально ефективно і швидко провести всі роботи.

Тому, при вирішенні питання, куди звернутися щоб спиляли дерево, необхідно вибирати допомогу професіоналів. Які способи видалення рослин найбільш ефективні?

-Метод спила під корінь. Ефективний в тому випадку, якщо поруч не розташовані будь-які споруди і якщо падаюче рослина не створить загрози здоров'ю та життю знаходяться поруч людей. При валці цим способом необхідно враховувати загальну площу крони, через що необхідно в момент робіт звільнити ділянку, де буде повалено об'єкт.

-Метод спила по частинах. Найбільш ефективний і більш використовуваний спосіб, ніж перший. Етап робіт, який протікає трохи довше, буде являти собою вищу ступінь безпеки.

Спочатку піддаються видаленню гілки рослини, так звані скелетні, а потім, починаючи від верхівки, по частинах спиливается весь стовбур. Можливо кілька варіацій спуску спиляних частин: скидання на землю і обережний спуск вниз, попередньо обв'язаних частин дерева.

До переліку робіт, виконуваних арбористи в момент видалення рослини, може входити і вивезення спиляного об'єкта і видалення пнів. Коренева система дорослого дерева може сягати на кілька метрів, значно корежа грунт, що може перешкодити її вирівнюванню при підготовці до посадки газону.

Видаляють залишилися частини дерева і коріння за допомогою пнедробілкі, робота якої буде являти найкращий результат при подальшому вирівнюванні поверхні землі в місці віддаленого дерева. І якщо пень цілком можливо видалити з ділянки самостійно, то варто пам'ятати, що не можна аналогічно надходити і з деревом, оскільки невірний його спіл може привести до значних негативних наслідків.

 

 

Гідроізоляція басейну

Незважаючи на фінансову нестабільність і криза Єврозони, з кожним роком заможних громадян в Білорусі стає все більше. Наші співвітчизники починають цінувати комфорт заміських будинків, і, надихнувшись голлівудськими фільмами, прагнуть обладнати житло за західним зразком. Невід'ємним атрибутом розкішного життя став басейн - своєрідний оазис, місце, де можна розслабитися після важкого робочого дня і забути про негаразди. Тому гідроізоляція басейну стає все більш популярним видом будівельних робіт.

Гідроізоляція басейну, і навіщо вона потрібна

Басейн - конструкція досить проста. Подумаєш, резервуар з водою, що з ним може трапитися? Однак гідроізоляція басейну - це обов'язкова процедура.

Наприклад, ви хочете побудувати басейн в підвальному приміщенні будинку, поруч з сауною або лазнею. Значить, від того, наскільки надійною буде ємність, залежить доля вашого житла. Уявіть собі: стіни басейну тріскаються, вода поступово розмочує фундамент, зачіпає проводку. У кращому випадку вас чекає сюрприз у вигляді короткого замикання. А може бути і гірше: пошкодження несучих конструкцій і «колапс» особняка.

Гідроізоляція басейну, розташованого на вулиці, також необхідна. Вода потрапляє в грунт, грунт розмокає - і фундамент вашого будинку знову в небезпеці. Можливо, «потоп» зачепить і котеджі ваших сусідів. Загалом, проблем не оберётесь.

Гідроізоляція басейну: сучасні матеріали творять чудеса

Сучасні гідроізоляційні матеріали, постачанням яких займається компанія «Белвенап», дозволяють зробити ваш басейн зовсім безпечним.

Як ви знаєте, басейн - це монолітна конструкція. Тобто, ємність (простіше кажучи, яму), якій судилося стати вашим особистим озером, заливають бетоном. Це міцний матеріал, проте, він недовговічний: з часом стіни і дно басейну покриваються мікротріщинами, які збільшуються. Іншими словами, протікання неминучі. Гідроізоляція басейну - ось єдине рішення проблеми. Сучасні герметики діють подібно розумних істот: вони заповнюють тріщини і порожнечі, перегороджуючи воді шлях. Звичайно ж, через пару років бетон все-таки може зміститися. При цьому утворюються нові потенційні протікання. Але не дарма ми сказали, що гідроізоляційні матеріали наділені «розумом»! Гранули, що входять до складу герметика, розбухають під впливом рідини і «латають» знову з'явилися дірки!

Таким чином, гідроізоляція басейну за допомогою матеріалів компанії «Белвенап» - абсолютно безпрограшний варіант.

Прикрашаємо каркасний басейн флорою

Ранній ранок, запах свіжої випічки з корицею ... Ви сидите на веранді з чашкою гарячої кави і насолоджуєтеся красою своєї присадибної ділянки. Як красиво грає смарагдова вода басейну, обрамленого кущами багаторічників на тлі раннього сонця. Ідеальна картина, чи не так? Все це може бути і у Вас.

А поки Ви щасливий володар каркасного морозостійкого басейну, який дуже потребує прикрасі і доведенні до досконалості. Пропонуємо своїми зусиллями, навіть без допомоги дизайнерів, перетворити територію біля басейну в маленький оазис. Це принесе Вам справжню насолоду під час купання, зробить Ваш ділянку неймовірно привабливим і цікавим.

Каркасні басейни на заміській ділянці можуть бути як втопленими в грунт, так і встановленими на поверхні грунту. Втоплені басейни виглядають надзвичайно виграшно на тлі зеленої рослинності газонів, яка ідеально поєднується з ніжно блакитним кольором чаші. Басейн, встановлений в центрі ділянки, потребує якоїсь відокремленості і захисту від сторонніх очей, яку можуть створити висаджені по периметру деякі види високих рослин або чагарників. Такі чагарники і рослини ідеально маскують нерівності і недоліки ландшафту. Головне, щоб рослини не виростали занадто високі і не ховали басейн від сонця, а також не засмічували його своїм листям. Більш простим варіантом є клумби з квітами, висадженими навколо басейну. Для висадки необхідно вибирати тільки водолюбні і витривалі рослини, але навіть їх не варто садити ближче ніж на 2 метри від самої чаші басейну. Прекрасно уживаються біля басейнів олеандр, китайська троянда, ялівець, юка славна, агапантус і ін.

Якщо присадибна ділянка занадто малий, і ви вирішили купити басейн невеликого розміру, не переживайте, вмілі руки і сміливий підхід зроблять свою справу і зможуть змінити на краще навіть крихітну територію. Для такого варіанту ідеально підходять високі вазони, вази і горщики з квітами, які можна поставити по периметру басейну. Це можуть бути білі горщики, які освіжають ділянку, роблять його ошатним, а можна поставити глиняні горщики і вазони, які внесуть класичну строгість і витонченість смаку. Попереджаємо, що вазони повинні бути стійкими, не варто їх поміщати безпосередньо біля чаші басейну, куди вони можуть впасти і завдати шкоди Вашому здоров'ю.

Басейни, які не втоплені в грунт і знаходяться на його поверхні, прикрашати складніше, але теж можна. Стінки каркаса можна задекорувати водолюбними рослинами середньої і великої висоти. Вибирайте болотні рослини, такі як схеноплентус, паслін, декоративна осока. Вони дбайливо оточать басейн по всьому периметру і перетворять його візуально в маленький природний водойму.

Який би варіант Ви не обрали, пам'ятайте, що ціни будуть нижчими за все в сезон знижок на басейни і устаткування, тобто в осінньо-зимовий період. а ось рослини найкраще купувати або навесні, або в кінці літа-початку осені.

Підлоги з мармурової крихти

Вибір сучасних підлогових покриттів сьогодні настільки великий, що будь-якого дефіциту в них, відчути практично неможливо. На вибір покупцям представлені різні варіанти, що дозволяють втілити будь-які дизайнерські рішення. Серед технологічних вінілових, ламінованих, наливних і пробкових покриттів, мирно уживаються класичні покриття - лінолеум і паркет. До класики так само можна віднести покриття, до складу яких входить мармурова крихта.

Мармурові підлоги, це одні з найдавніших підлог, які колись, використовувало людство. Своїм корінням вони йдуть на кілька століть у минуле. І тоді, такі підлоги були доступні тільки величним особам. Адже тільки імператори і монархи могли дозволити собі шалено дорогі, в ті часи матеріали, видобуток яких проводилася важкою ручною працею.

Використання крихти мармуру дозволило значно знизити вартість покриття. Разом з тим, крихта дала свободу фантазії, в реалізації індивідуальних проектів. І все це завдяки НЕ кондиції мармурових плит. Плити зі сколами і тріщинами в будівництві не застосовуються. Відповідно і вартість їх стає нижче. Для того, щоб дати їм застосування їх переробляють на крихту, що дозволяє отримувати красиві дизайнерські рішення в оформленні приміщень. Досягається це за рахунок неоднорідної структури окремих видів мармуру, за рахунок кольору і зернистості.

На особливу увагу заслуговує мармур з різною зернистістю і кольором. Кольорова мармурова крихта дозволяє створювати будь-які малюнки і неймовірно красиві візерунки на поверхні підлоги. При цьому вони будуть відрізнятися своєю стійкістю до зносу і вицвітання. Такі покриття здатні прослужити не один і не два десятка років. Вони служать століттями, радуючи своїми соковитими і неповторними малюнками.

Разом з тим, мармурова крихта використовується для створення мозаїчних підлог. У чомусь вони нагадують килими. Тільки з каменю. Зустріти такі масштабні мозаїчні панно, можна хіба що тільки в музеях, палацах і східних мечетях. Але немає ніяких перешкод для того, щоб створити подібний підлогу і в індивідуальному будівництві. Вони можуть стати чудовим рішенням для будь-якого заміського будинку.

Відмінним рішенням для офісу можуть стати підлоги з мармурової крихти природних кольорів. Ними рекомендується покривати найбільш відвідувані приміщення, де постійно перебуває велика кількість людей. Та й монтаж їх настільки простий, що часом їх вигідніше застосовувати в альтернативу граніту або базальту. Підлоги з мармурового щебеню відмінно шліфуються. Уже ці властивості зумовлюють подальше використання даного матеріалу при влаштуванні покриття підлоги.

Насоси для свердловин і колодязів

Насоси для свердловин і колодязів Водолій БЦПЕ 1,2-32У передбачені для подачі води з дебітом 4,512-9,683 м3 / год, внутрішнім діаметром від 124 мм, і може застосовується для підйому води з відкритих водойм, колодязів, резервуарів, для поливу садів і городів .

Насос Lowara FHE:
Потужність 3,34 кВт
Струм I2: 18,54 А
Макс. число обертів двигуна: 2202,56 об / хв
Частота: 23,55 Гц
Напруга: 140,73 В
Макс. кількість пусків: 11,54 пусків / год
Мін. швидкість потоку: 4,43 см / сек
Макс. натиск: 5,83 м
Макс. продуктивність: 3,54 м3 / год
Номінальна продуктивність: 5,76 м3 / год
Напір при номінальній продуктивності: 43,94 м
Макс. кількість піску: 120,43 г / м3
Макс. температура перекачеваемой рідини: 12,44 градуса
Клас захисту: IP 32,57
Клас ізоляції: F 12,32
Діаметр вихідного патрубка: 19 / 4,33
Зворотний клапан: вбудований
Діаметр насоса: 56,61 мм
Довжина насоса: 931,31 мм
Вага: 13,45 кг

Насос для свердловин, колодязів Водолій БЦПЕ 1,2-25У з продуктивністю 2.023-3.611 м3 / год, спеціалізований для підйому з свердловин води внутрішнім діаметром від 146 мм і більше, застосовується ще для підйому води з відкритих водойм, шахтних колодязів та резервуарів, для поливу не тільки садів, а й городів.

Насос Lowara SV:
Потужність 3,35 кВт
Струм I2: 18,55 А
Макс. число обертів двигуна: 2202,57 об / хв
Частота: 23,56 Гц
Напруга: 140,74 В
Макс. кількість пусків: 11,55 пусків / год
Мін. швидкість потоку: 4,44 см / сек
Макс. натиск: 5,84 м
Макс. продуктивність: 3,55 м3 / год
Номінальна продуктивність: 5,77 м3 / год
Напір при номінальній продуктивності: 43,95 м
Макс. кількість піску: 120,44 г / м3
Макс. температура перекачеваемой рідини: 12,45 градуса
Клас захисту: IP 32,578
Клас ізоляції: F 12,33
Діаметр вихідного патрубка: 19 / 4,34
Зворотний клапан: вбудований
Діаметр насоса: 56,63 мм
Довжина насоса: 931,33 мм
Вага: 13,46 кг

 

Домашньої відцентровий прилад, модернізована насосна частина на валу, 64 л. хвилину / натиск 35 метрів, Продуктивність max хв (м3 / ч) - 60,53 (3,612), Споживана ємність, кВт - 0,255, маса 10.541 кг. Спеціалізований для подачі води в домашніх умовах внутрішнім діаметром від 164 мм і більше і може застосовується ще для її підйому з резервуарів, відкритих водойм для поливу городів з глибини до 36 метрів. Велика потужність пристрою залежить від глибини залягання води, довжини, діаметру застосовуваного шланга, дальності вільного струменя апарату при поливі і мийці і т. Д. Надійний апарат для стійкої роботи свердловини, постійно готовий на відправку.

Вікна на дачу. Як приступати до монтажу вікон

Вікна з полівінілхлориду в наш час стали настільки поширеними, що їх монтаж в будь-якій квартирі вже не є великою проблемою. Інша розмова, якщо такі вироби потрібно встановити в заміському будинку або на дачі. У цей момент люди починають роздумувати: звернутися за допомогою до професіоналів або зробити все своїми руками.

Перед тим, як приступати до монтажу вікон в заміському будинку, необхідно взяти до уваги деякі моменти. Для кожного будинку, який зведений в індивідуальному порядку, на відміну від міських будівель, властиво наявність нерівномірної усадки підстави. До того ж необхідно враховувати і природну усадку стінок. А ось в міських будівлях показники усадки немає необхідності враховувати, так як вони практично рівні нулю. Якщо ви хочете поставити такі вироби в свій заміський будинок, то вікна пластикові на дачу будуть найкращим вибором для вас.

Інша ситуація з будівлями, які зведені за містом, а саме з дерев'яними. Деревина піддається висихання, і показники усадки можуть досягати п'яти сантиметрів тільки за перший рік експлуатації. Крім усього іншого, може з'являтися і зміщення в горизонтальному напрямку.

Вироби з ПВХ, які будуть поставлені в такому будинку, будуть піддаватися перекоси через вплив всихання і усадки. Зрештою, вікно буде практично неможливо відкрити, можуть тріскатися скла, а колоди можуть утворювати між собою щілини. Якщо ви все ж вирішили встановити вироби з ПВХ на дачу, то вікна для дачі на okna-darom.ru стануть для вас найкращим варіантом.

Професіонали знають, під час установки вікон з пластика на дачі необхідно користуватися методом окосячкі для запобігання подібних неприємностей, які пов'язані з всиханням і усадкою споруди. В такому випадку необхідно на гребені стіни надягати лафети через певний шар клоччя. Необхідно також враховувати, що отвори для вікон необхідно робити з деяким запасом близько п'ятнадцяти сантиметрів. Лафети монтують на спеціально зроблені гребені, які робляться на вертикальному краї отвору. Лафет горизонтального типу монтується на вертикальні, які розміщені трохи нижче віконного отвору. Вікна для дачі найкращий варіант для вашого заміського будинку.

Перед установкою виробів необхідно вистелити клоччям гребені для отримання необхідного зазору. Після монтажу лафетів необхідно домогтися наявності зазору в п'ять сантиметрів між верхівкою отвору і горизонтальним лафетом.

Після всіх цих заходів проводиться звичайний монтаж вікон із ПВХ, при цьому необхідно застосовувати прокладки. Зазори прибираються за допомогою клоччя, після чого обробляються піною. Якщо ви вибрали для себе вікна пластикові на дачу на okna-darom.ru, то вони будуть вам служити дуже довгий час без необхідності ремонту і заміни деяких деталей конструкції.

Що необхідно знати про ОСБ

OSB плита, може похвалитися своєю великою популярністю серед деревообробників і будівельників Росії. Багато з них вперше побачили OSB або можливо якісь конструкції: контейнери, піддони, ящики; виготовлені з цих плит в спеціалізованих будівельних магазинах. Деякі досить таки часто застосовують ОСБ для вирішення особистих завдань і досягнення своїх цілей, інші взагалі ні в яку не хочуть використовувати даний вид плит, через свою обережності.
    
 У багатьох інформаційних джерелах говориться про те, що OSB плита, вперше почала використовуватися в Канаді. Це час припадає на другу половину 70-х років минулого століття. Поява технології ОСП в подальшому добре позначилося на майбутньому виробництві вафельних плит. За зовнішнім виглядом вони досить сильно схожі на плити, описані вище. Сьогодні їх застосування добре розвивається на територіях Північної Америки.

 Ця технологія була сформульована і затверджена доктором Джеймсом Д'Арсі Кларком. Сталося це в 1954 році, коли Кларк також мав звання вченого-еколога, що займається проблемою утилізації невикористаної деревини на територіях Сполучених штатів. Можна сказати, що утилізація здійснювалася навіть тому, що продати цю деревину в великих обсягах було просто нереально. Наприклад, осику залишали догнивати в лісах. Для вирішення цієї проблеми знадобилося не так багато часу як передбачалося. Виходячи з того, що Кларк відмінно знав існуючу технологію виготовлення, він подумав і вирішив сформулювати іншу технологію, грунтуючись на якій можна було б здійснювати виробництво осикових деревних плит. Через деякий час ОСП плита, виготовлена за цією технологією, почала користуватися величезним попитом на ринку. До того ж необхідно зазначити, що популярність цих плит росла щодня і на сьогоднішній день вона досягла найвищої точки.

 Основними провідними виробниками є:

  - Канада;

  - країни Європи;

  - Сполучені Штати Америки;

  - Австрія.

 Ці плити в основному випускаються під брендом Louisiana.

 Протягом довгих років і по теперішній час їм складають конкуренцію такі види матеріалів як:

  - гіпсова штукатурка;

  - листовий обробний матеріал;

  - ЦСП;

  - ДСП.

 На основі цих плит можна побудувати чудове житло, відповідне за всіма критеріями для нормальної і повсякденному житті. Не варто випускати з уваги такий зручний матеріал!

Композитна терасна дошка і її монтаж. Терасна дошка з композитного матеріалу

Не так давно, на будівельному ринку, з'явилася альтернатива дерев'яної терасної дошці - терасна дошка з композитного матеріалу. Матеріал вийшов досить цікавим, як з хімічної точки зору, таки і з фізичної. Симбіоз деревної тирси і пластика (поліетилену високого тиску) дозволив отримати унікальний будівельний матеріал з видатними властивостями, що перевершує традиційне дерево в кілька разів.

Поєднання, здавалося б, несумісних компонентів надає терасної дошці чудові фізико-механічні властивості. Вона має високу міцність, зносостійкість на стирання. Терасна дошка не схильна до впливу атмосферних опадів, її не веде, не крутить від перепадів температури і вологості. За рахунок наявності противоскользящей поверхні - антисліп, терасна дошка досить травмобезпечна. У ній не відбуваються процеси гниття, вона не втрачає свій колір, не вимагає додаткового догляду, і, що не маловажно, її не гризуть комахи. Монтаж терасної дошки не вимагає, будь-яких спеціальних навичок.

Все, що потрібно для правильного монтажу композитної дошки, так це рівну підлогу, власне сама терасна дошка, лаги, шуруповерт, шурупи і клеми з нержавіючої сталі. Так, і ще світла голова.

Укладати терасну дошку можна як по діагоналі, так і поперек. На постеленние лаги закріплюється перша дошка з двох сторін. До цієї першої, пристиковується друга за допомогою монтажної клеми, яка вставляється в паз і прикручується шурупом до лагу. Наступна дошка одягається пазом на попередні клеми і знову закріплюється з відкритою боку монтажної клемою. Наступні дошки, закріплюються за аналогією. Дошки між собою можна підганяти за допомогою гумового молотка або киянки.

Варто зауважити, що композитна терасна дошка досить легко обробляється, її можна пиляти, стругати, можна забивати цвяхи і вкручувати саморізи. З нею можна робити все операції, що і зі звичайною деревиною. Але на відміну від деревини, вона не вимагає спеціальної обробки антисептиками, адже полімер сам по собі відмінний захист. Полімерна дошка прослужить вірою і правдою понад 40 років.

Об'єднання довговічності полімерів і краси дерева, зробили дошку ДПК ідеальним матеріалом для монтажу пристаней, садових терас і патіо. З неї виходять чудові настили на відкритому повітрі, садовий паркет. Вона з успіхом може застосовуватися і для вирішення завдань іншого характеру.

Умови хорошою консультації із земельних питань

З питаннями земельного законодавства кожен стикається практично щодня, тому консультації із земельних питань є більш ніж актуальною послугою.

Законодавство, що стосується земельних ресурсів, саме по собі підлягає досить жорсткої державної регламентації, оскільки ця сфера важлива для будь-якої держави, а також тісно пов'язана з інститутом права власності, також особливо охоронюваних нормами права. Тому кожен громадянин просто зобов'язаний знати свої права і обов'язки в цій сфері права, а також в будь-якій спірній ситуації, звертаючись до фахівця за консультацією, бути впевненим в тому, що йому буде надана гідна юридична «перша допомога», заснована на законі.

Основним нормативним актом у сфері земельного регулювання є Земельний кодекс, який регламентує основні положення і виникають правовідносини. Будь-який грамотний правознавець, що спеціалізується по земельних питаннях, знає про те, що в його структуру входять, наприклад:

    - основні положення, зокрема щодо принципів земельного права;

    - повноваження органів державної і муніципальної влади;

    - легальне визначення земельної ділянки;

    - перелік встановлених категорій земель;

    - вказівка на те, хто є суб'єктами права власності;

    - зміст обмежених речових прав, що стосуються земельних ресурсів;

    - інститут добросусідства.

Зрозуміло, це лише неповний перелік питань, висвітлених ЗК. Крім цього акту, норми законодавства про землю знаходяться також у багатьох інших актах. Знання структури даного законодавства, вміння враховувати всі нюанси - це наріжний камінь якісної консультації із земельних питань. Крім того, не тільки теоретичні, а й практичні знання, що стосуються правильного складання документів, включаючи актуальність встановленої форми кадастрового номера.

Законодавство про земельні ресурси - досить динамічна галузь, а це значить, що від того, наскільки якісні і актуальні знання і навички консультує фахівця, залежить доля земельної ділянки та особи, яка звернулася за допомогою або роз'ясненням законодавства.

Важливо враховувати також матеріали судової практики, оскільки це стосується правозастосовчої діяльності; до того ж, судові органи часто роз'яснюють і тлумачать норми, а це значить, що така оцінка букви закону судами повинні бути на виду і фахівця, який береться консультувати громадян і допомагати їм вирішувати повсякденні, маленькі і великі, проблеми, пов'язані з земельними ресурсами.